Ecocard , İngiltere üzerinden işlem yapılan ve son dönemlerde bir çok bahis ve poker sitesi tarafından kullanıma açılan elektronik cüzdandır .  Eğer sizde bir tane edinirseniz sitelere para yatırabilir ve çekebilir bunu dışında alışveriş sitelerinde Ecocard ile alışveriş yapabilirsiniz .  Ayrıca yeni çıkan Master Card avantajıyla size gönderilecek kart ile tüm ortak atmlerden günün her saati paranızı çekebilirsiniz . Yatırma işleminide kredi kartı ile gerçekleştirme olanağı sunmaktadır .

 

Ecocard Hangi Sitelerde Kullanılır ?

Türkiye’den Princessbet , Supertotobet Ecocard kabul etmektedir ve bir takım promosyonlar sunmaktadır  .  Bunun dışında yabancı bir çok sitede kullanılabilmektedir. Bunlardan en büyükleri Microgaming ve Cake Poker ağlarıdır.  Neredeyse tüm sitelerinde para yatırma ve çekme işlemi yapabilirsiniz .  Ayrıca bazı online mağazalarda  da alışverişlerinizi yapabilirsiniz .

 

Onaylanmış veya Onaylı Kart Sahibi Olmak

Sizde kayıt işlemini tamamladıktan sonra bir takım belgeler istenecektir . Bunlar kimlik ya da pasaport fotokopisi ve sizin ikamet adresinizi gösteren fatura , kredikartı ekstresi veya ikamet belgesi .  Dilerseniz tarayıcıdan taratıp mail yoluylada ulaştırabilirsiniz . Belgeler incelendikten sonra size 48 saat içinde geri dönüş yapılıyor ve kabul edilirse onaylı hesap sahibi olarak işlemlerinize başlıyorsunuz .  Ecocard üzerinden birden fazla hesap açma imkanına sahipsiniz . Bu şekilde değişik işlemleri değişik hesaplardan takip edebilirsiniz .

 

Master Card Uygulaması

Onaylı duruma geçtikten sonra plastik kart talebinde bulunuyorsunuz . Bunun ile Master Card işareti olan tüm mağazalardan alışverişlerinizi yapabilir aynı zamanda atmlerden para çekebilirsiniz .  İşlem ücreti olarak 2 £ gibi bir bedel alıyorlar . Ancak paranızı bankaya çekmeyi düşünürseniz bu masraf artıyor ve beklemek zorunda kalıyorsunuz .  Bu yüzden biran önce bu karta sahip olmak size zaman kazandıracaktır .

 

Güvenlik durumu

Bir şirket üzerinden bu işlemleri yürüttüğünüz için hiçbir şekilde ters bir durum oluşma riski yoktur .  Paranızı güvenle yatırabilir ve çekim işlemini kart isterseniz kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz . Ecocard a kayıt olmak için aşşağıdaki linki kullanabilirsiniz .